Dla schroniska

O Projekcie

Krok po kroku – jak działa dlaSchroniska.pl

  1. 1. Schronisko:
    Dołączenie schroniska
  2. 2. Internauta:
    Wybór zwierzaka i zakup produktów
  3. 3. Organizator akcji:
    Dostarczenie produktów

Projekt dlaSchroniska.pl

Platforma dlaSchroniska.pl powstała, by ułatwić Internautom wspieranie najbardziej potrzebujących schroniska dla zwierząt w Polsce – każdy, kto chce pomóc bezdomnym psom i kotom, może w szybki i prosty sposób zakupić dla nich niezbędne produkty. Każde Schronisko, które podjęło współpracę w ramach akcji dlaSchroniska.pl, raz w miesiącu otrzymuje przesyłkę kurierską z wszystkimi zakupionymi przez Internautów artykułami.

Jest już z nami kilkadziesiąt placówek z całej Polski, a każde z nich co miesiąc otrzymuje paczkę z produktami o wartości od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wiemy, jak trudno jest karmić i dbać o bezdomne zwierzęta, których liczba powiększa się z dnia na dzień i nie możemy sprawić, że ludzie nie będą porzucać psów i kotów.

Możemy jednak pomóc zwierzakom, które trafiły do schronisk, poprzez dostarczenie im niezbędnych produktów.

Do projektu dlaSchroniska.pl dołączyło już ponad 50 schronisk dla bezdomnych zwierząt z całej Polski, a dzięki naszej platformie Internauci każdego dnia mogą w prosty sposób przyczynić się do poprawy losu czworonogów, poprzez zapełnienie ich pustej miski. DOŁĄCZ I TY – wybierz placówkę i konkretnego czworonoga, a następnie kup specjalistyczną karmę bądź akcesoria. Nie musisz się martwić o dostarczenie produktów do schroniska – osobiście zawieziemy je na początku kolejnego miesiąca!

Przekaż dowolną kwotę darowizny

Wspieraj nas

przekaż dowolną kwotę darowizny

Prosimy o zlecenia stałe

87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
Zamknij