Dla schroniska
1. Zmień życie zwierzaka
 1. 1

  Wskaż
  zwierzaka

  Wskaż zwierzaka
 2. 2

  Wybierz
  produkty

  Wybierz produkty
 3. 3

  Uratuj
  zwierzaka

  Uratuj zwierzaka
Wskaż zwierzaka
2. Zrób zakupy w sklepie NaszeZoo.pl
Krok 2

Masz psa, kota albo po prostu zdarza Ci się kupować w sklepach zoologicznych? Teraz możesz jednocześnie uszczęśliwić swojego pupila i bezdomnego czworonoga, bo robiąc zakupy w NaszeZoo.pl, wspierasz Fundację, która prowadzi m.in. akcję dlaSchroniska.pl. W dodatku od Ciebie nie wymaga to żadnego dodatkowego zaangażowania – Ty po prostu wybierasz to, czego potrzebujesz, a wszystkimi formalnościami zajmuje się Sklep i my. To takie proste!

Sklep NaszeZoo.pl przeznacza na działalność Fundacji CAŁKOWITY ZYSK ze sprzedaży.
Szczegóły znajdziesz tutaj.

Przejdź na stronę Sklepu NaszeZoo.pl
3. Kup koszulkę
Krok 3

Cały zysk ze sprzedaży koszulek akcji Koszulkowo.com przeznaczy na cel akcji i wsparcie najbardziej potrzebujących zwierzaków w schroniskach!

Zobacz koszulki!
4. Udostępnij inicjatywę

Masz konto na Facebooku, NK lub udzielasz się na Wykopie? Wstaw tam informację o akcji i niech dobra wieść się niesie! Razem ze znajomymi masz szansę zmienić życie potrzebujących zwierzaków!

5. Komunikatory
Krok 5

Umieść link do akcji - www.dlaSchroniska.pl - w opisie w komunikatorze lub roześlij znajomym na czacie. To naprawdę może zdziałać cuda! Zrób wszystko by zarazić dobrymi intencjami swoje otoczenie!

6. Kupuj online na faniMani.pl
Krok 6

Robisz zakupy online? - zrób je za pośrednictwem portalu faniMani.pl i wesprzyj akcję dlaSchroniska.pl! Wystarczy, że wyszukasz sklep internetowy i zamówisz konkretne produkty, a w nazwie organizacji, którą chcesz wesprzeć wpiszesz dlaSchroniska.pl. W ten oto sposób wybrany przez Ciebie sklep przekaże na rzecz naszej akcji określony wcześniej procent wartości transakcji.

Wklej kod HTML znajdujący się pod banerem z wymiarami które odpowiadają miejscu umieszczenia baneru i pomagaj nie zwracając nawet na to uwagi.

7. Bannery akcji
Krok 6

Jeżeli masz swoją stronę internetową / bloga (albo znasz kogoś kto ją ma!) wstaw tam jeden z bannerów akcji! Twoi odwiedzający dowiedzą się, że zależy Ci na wspieraniu tak szczytnych inicjatyw!

8. Zostań partnerem

Masz drukarnię? Wydrukuj dla nas potrzebne materiały. Masz sklep internetowy? Dołącz materiały o akcji do swoich mailingów i paczek! Pracujesz w mediach? Opowiedz o akcji swoim czytelnikom / widzom! Prowadzisz własną firmę? Jest wiele sposobów by wesprzeć akcję! Odezwij się do nas i razem wymyślimy jak pomóc schroniskom. Wierzymy, że na tym świecie są dobrzy ludzie, a każda (nawet najmniejsza pomoc) się liczy. Razem możemy zdziałać cuda!

Zostań partnerem
Przekaż dowolną kwotę darowizny

Wspieraj nas

przekaż dowolną kwotę darowizny

Prosimy o zlecenia stałe

87 1090 1463 0000 0001 3309 2844
Zamknij